Rokerige & zoete whisky
In deze selectie verenigen zich krachtige rokerige aroma's met zoete smaaknoten zoals honing, karamel of vanille. De rokerige aroma's doen denken aan kampvuren of gerookt hout, terwijl de zoetheid zorgt voor een aangename balans en een ronde smaak. Deze tegenstrijdige, maar harmonieuze verbinding zorgt voor een uitzonderlijk genot voor whisky-liefhebbers, die zowel rook als zoetheid weten te waarderen.
Producten filteren
–
Bowmore 9 jaar oud
Krachtige torfrauch met frisse citrusnoten en milde drinksterkte. Ontdek nu de instap in de wereld van Bowmore.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Glengoyne 10 jaar oud
10 jaar rijpte deze milde Glengoyne, ideaal als aperitief. Bestel nu uw fles!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Annandale 2016/2023 Man O' Sword Bourbon Cask #361
Ervaar krachtige Lowland-rook en vanille bij 60,9 % vatsterkte. Verzeker uzelf van dit zeldzame eenmalige vat nu!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Annandale 2017/2023 Man O' Sword Bourbon Cask #211
U geniet van rokerige intensiteit in pure cask strength. Bestel deze zeldzame bourbon single cask van de Founders Selection.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Akkeshi 2022 Seimei Season Peated Single Malt
Rookachtige whiskyervaring, zoals u die nog niet heeft meegemaakt. Bestel nu deze intense single malt uit Japan!
€ 318,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 455,70/Liter)
Springbank 10 jaar oud Local Barley (2021)
Van het veld tot in de fles - ervaar met de whisky het typische Campbeltown-karakter. Bestel en geniet binnenkort.
€ 308,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 441,41/Liter)
Stauning Bastard Rye Whisky Mezcal Cask Finish
Ervaar een unieke Mezcal Cask Finish Whisky met zoete tabaksrook! Zorg dat u nu uw smaakervaring veiligstelt!
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Bowmore 12 jaar oud
De klassieker van Bowmore! Een klassieke Islay whisky, die kan verrassen met milde rokerigheid, specerijtonen en fruitige vanille.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Ardnahoe Càraid Ìleach PX Quarter Cask Limited Edition (Hunter Laing & Co)
Ervaar intense Islay-genot uit 100% PX-vaten! Slechts 2.613 flessen beschikbaar – verzeker uzelf van de uwe nu!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Caisteal Chamuis First-Fill Bourbon Barrel Finish Heavily Peated Blended Malt Whisky
Een ode aan de Schotse cultuur en de Gaelic taal. Deze whisky brengt u een stukje dichter bij Schotland. Grijp nu uw kans!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Ardbeg An Oa
Een milde Ardbeg uit vers gebrande eiken vaten, PX-sherry- en First Fill bourbonvaten. Proef nu!
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Terence Hill The Hero Whisky Peated
Houtrook vermengt zich met toffee-noten en Bourbonvanille. Deze whisky mag u niet missen. Koop nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Hamiltons Highland Single Malt
Goed en betaalbaar. Mooi in balans tussen zoet en kruidig. Pur, op ijs of in een cocktail - altijd een genot. Bestel nu.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Coleburn Local Hero's Sweet Peat Blended Malt Batch #0001
Geniet van een aangename zoetheid en maak een zachte entree in de wereld van rokerige whisky's. Voeg het direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Teerenpeli Savu Cask Strength
Zachte rook en prachtig zoete aroma's bij intense cask strength. Bestel nu deze traktatie uit Finland!
€ 75,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 151,98/Liter)
Lindores Abbey 2019/2023 The Exclusive Cask Rum Peat ASB #198374
Het rumvat voor deze bijzondere botteling was eerder gevuld met rokerige whisky. Verwen uzelf met deze bijzondere ervaring.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Teerenpeli Savu Gently Peated
Een fruitige, rokerige malt uit Finland die u absoluut moet proberen. Beveilig nu de smaak uit het noorden!
€ 54,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 109,98/Liter)
Darkness 8 jaar oud Sherry Cask Finish Single Malt
De naam zegt het al: een overvloed aan donkere aroma's van fruit en specerijen. Bestel snel.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Isle of Skye 8 jaar oud
Een uitzonderlijk zachte Blended Scotch Whisky met een hoog percentage geselecteerde eiland- en Speyside-whiskies. Grijp direct uw kans.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Wild 12 jaar oud Black Wood Peated Whisky
De 12-jarige whisky rijpte in eiken vaten uit het Zwarte Woud, Amarone rode wijn- en Muscatel-vaten. Bestel en geniet.
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Highland Park Heather Cask Strength
Ervaar intense heide-rokerigheid en sherry-zoetheid in cask strength. Zorg dat u uw exemplaar bemachtigt!
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Bowmore 22 jaar oud Sauternes Cask Finish
Rookachtige Bowmore met Sauternes-finish – maritiem, zoet en complex met ziltige rook en tropisch fruit. Bestel nu!
€ 432,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 618,56/Liter)
St. Kilian Grave Digger Fields of Blood
Niet alleen fans van de band Grave Digger komen aan hun trekken met deze sterk getorfde single malt. Zorg snel voor een fles.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Secret Islay 1990/2022 - 31 jaar oud Masterpiece Oloroso Sherry Octaves (Master of Malt)
Geniet van 31 jaar gerijpte Islay met intense sherry-noten. Zorg dat u nu een fles van deze gelimiteerde editie bemachtigt!
€ 346,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 495,70/Liter)