Rokerige & zoete whisky
In deze selectie verenigen zich krachtige rokerige aroma's met zoete smaaknoten zoals honing, karamel of vanille. De rokerige aroma's doen denken aan kampvuren of gerookt hout, terwijl de zoetheid zorgt voor een aangename balans en een ronde smaak. Deze tegenstrijdige, maar harmonieuze verbinding zorgt voor een uitzonderlijk genot voor whisky-liefhebbers, die zowel rook als zoetheid weten te waarderen.
Producten filteren
–
Stauning Bastard Rye Whisky Mezcal Cask Finish (5cl miniatuur)
Deense whisky ontmoet Midden-Amerikaanse mezcal. Probeer de ongebruikelijke combinatie met de kleine fles.
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Teerenpeli Savu (50ml miniatuur)
Een heerlijk fruitige Finse malt met een fijne rooksmaak uit bourbon- & Pedro Ximenez-sherryvaten. Zeker proberen!
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Ben Nevis Traditional Peated Malt - sample (Tasting Circle)
Ongewone rokerige uitgave van de populaire distilleerderij uit de Highlands. Bestel nu en geniet in alle rust.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Isle of Raasay The Chinkapin - sample (Tasting Circle)
De zeldzame Chinkapin-eik geeft de zacht rokerige whisky rijke BBQ- en geroosterde aroma's. Dit wilt u niet missen!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Holyrood Embra - sample (Tasting Circle)
Stijlvolle blikvanger en smaakvol hoogtepunt. Ontdek de heerlijke Scotch Whisky uit de jonge Holyrood distilleerderij.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Lagg Kilmory Edition met cadeauverpakking
Gebrand met sterk rokerig gerstemaïs en uitsluitend gerijpt in bourbonvaten. Ontdek nu het kernassortiment van de distilleerderij.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
whic Ragnarøkkr Heljar Her
Ervaar de unieke samensmelting van Islay-rook en ahornsiroop bij 49,5% Vol. Beveilig nu een van de 541 flessen.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
whic Ragnarøkkr Valkyrjar
Het uitgebrande rode wijnvat geeft de rokerige Highland-whisky fruit en kruidigheid. Zorg snel voor een van de weinige flessen.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
whic Ragnarøkkr Jørmungandr
Ontketen aromatische Islay-torfrrook en weelderige fruittonen uit het Cognacvat. Bestel nu deel 5 van de whic-serie.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
whic Sirens Batch 3
Geniet van de sterk rokerige combinatie van Islay- en Highlandwhisky met fruitige naveroudering in Oloroso sherryvat. Grijp je kans!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Williamson 2014/2025 - 11 jaar oud 1st Fill PX Sherry Hogshead #253 Malts & Magic Quest No. 3 (whic)
Met de fruitig-zoete aroma's van gerookt spek, dadels en zoute karamel boekt u een zekere overwinning. Nu toeslaan!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Morrígan 1st Fill STR Wine Barrique Túatha Dé Danann (whic)
Zachte rook en de rijping in het First Fill STR Wine Barrique maken de Ierse Single Malt bijzonder gevarieerd. Grijp je kans!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Goibniu 1st Fill STR Wine Barrique Túatha Dé Danann (whic)
De exclusieve eenmalige botteling uit Ierland fascineert met zoete en kruidige aroma's uit de rijping in het STR rode wijnvat. Koop!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
whic Ragnarøkkr Garmr
Ontdek in het 7e deel van onze rokerige whisky-serie extra zoete en fruitige tonen uit de naveroudering in het Cream Sherryvat.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Williamson 2014/2022 - 8 jaar oud PX Hogshead No. 252 (whic Amazing Whiskies Ep. 20)
Deze rokerige Blended Malt met volledige rijping in het PX sherryvat wordt een absoluut hoogtepunt in uw collectie. Grijp uw kans!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Bunnahabhain Staoisha 2014/2025 - 10 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #10207 Malts & Magic Quest No. 1 (whic)
Ervaar met de natuurlijke Bunnahabhain de grandioze start van onze mysterieuze Malts & Magic serie. Grijp uw kans!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Caol Ila 25 jaar oud
Zoet, licht maritiem en met een zachte rook toont deze premium whisky zich eleganter dan jongere bottelingen. Ontdek hem nu.
€ 409,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 585,70/Liter)
Caol Ila 10 jaar oud St. Wallen Malt
Ontdek rokerige turfachtige Islay-nuances en zoete sherry-noten! Zorg dat u een van de beperkte 200 flessen nu bemachtigt!
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Ardmore 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogshead Finish #1 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar de kracht van de 16 jaar oude Ardmore in zeldzame combinatie met een PX sherryvat. Genot uit slechts 341 flessen.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Kilkerran 8 jaar oud Bourbon Cask Strength 2026 Release
Ervaar de pure intensiteit van Campbeltown met deze 8-jarige cask strength. Zorg dat u uw fles nu bemachtigt!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Kilchoman 14 jaar oud Bourbon Barrels Family Collection 1st Edition
Van eigen gerst en met aanzienlijk minder rook dan de andere Family Collection-flessen. Pak je kans en vergelijk.
€ 144,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 207,13/Liter)
Kilchoman 18 jaar oud Bourbon Barrels Family Collection 1st Edition
Ontdek rokerige volwassenheid met deze met de hand geselecteerde 18-jarige Kilchoman uit de Family Collection 1st Edition. Ontdek hem nu.
€ 238,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 341,41/Liter)
Lagavulin 1991/2022 - 30 jaar oud Single Cask No. 5403 in houten kist
Een spannende verschijning. Met een rijpingstijd van 30 jaar komt deze whisky uit een eenzelfs vat in een prachtige verpakking naar u toe!
€ 3.560,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.087,13/Liter)
– 16,00%
Port Askaig 8 jaar oud
Geniet van deze geniale single malt van Port Askaig met veel rook na 8 jaar rijping.
€ 45,99
€ 38,63
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 45,99