Rokerige & zoete whisky
In deze selectie verenigen zich krachtige rokerige aroma's met zoete smaaknoten zoals honing, karamel of vanille. De rokerige aroma's doen denken aan kampvuren of gerookt hout, terwijl de zoetheid zorgt voor een aangename balans en een ronde smaak. Deze tegenstrijdige, maar harmonieuze verbinding zorgt voor een uitzonderlijk genot voor whisky-liefhebbers, die zowel rook als zoetheid weten te waarderen.
Producten filteren
–
Ardmore 2010/2024 - 13 jaar oud Barrel #100804029 The Single Malts of Scotland (Elixir Distillers)
Geniet van 13 jaar gerijpte Highland-whisky met een natuurlijk rokerig aroma! Ontdek nu ons gelimiteerde vat. Koop nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Glasgow 1770 2017/2025 - 8 jaar oud - Batch #1 - 6 First Fill Bourbon Casks Lightly Peated
Ervaar unieke vanille en rook in beperkte bourbonrijping! Zorg dat u uw Glasgow 1770 Batch #1 nu veiligstelt!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
MacNair's Lum Reek 10 jaar oud Peated Blended Malt Batch 2
Geniet van whisky in intense vatsterkte met krachtige rook uit de handen van whisky-legende Billy Walker. Grijp direct uw kans.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Glenturret 2025 - 7 jaar oud Peat Smoked
Geniet van de Glenturret 2025! Uit Schotlands oudste distilleerderij. Ontdek rijke aroma's. Probeer het nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Elements of Islay Blended Malt Sherry Cask
Sterk rokerige en zoet-kruidige tonen worden aangevuld met fijne geroosterde aroma's. Bestel nu deze geheimzinnige Blended Malt!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Compass Box Secrets of Smoke
Rokerige Islay Malts ontmoeten zoete sherry- en wijnnotens in deze premium blended malt. Geniet van de krachtige smaakcombinatie!
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
North British 1988/2024 - 35 jaar oud Ex Islay Cask Finish Mission Gold (Murray McDavid)
Ervaar North British vanuit een nieuw perspectief in de onafhankelijke botteling. Bestel nu de gouden standaard van Murray McDavid!
€ 201,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 288,56/Liter)
Macaloney's Island Distillery The Peat Project Ex-Bourbon Cask #878 Single Cask Series
Ontdek de unieke rooksmaak van de Macaloney's whisky! Probeer het nu en ervaar het bijzondere aroma!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Caol Ila 2014/2025 - 11 jaar oud Refill Amontillado Hogshead #386648 (James Eadie)
Ervaar de exclusiviteit van de Cask Strength Caol Ila met een nootachtig-rokerig karakter! Zorg dat u uw fles nu veiligstelt.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Isle of Skye 12 jaar oud Limited Batch Release
Ontdek de zorgvuldige samenstelling van minimaal 12 jaar oude whisky's. Bestel en ervaar een bijzonder milde smaak.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Tomintoul 15 jaar oud Peaty Tang
Een licht getorfde whisky uit de Speyside, die toch overtuigt met florale tonen en een kruidige zoetheid. Mis het niet.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Mars Tsunuki Peated 2020
Deze rokerige whisky heeft een spannende oorsprong - Japan. Ontdek nu de geweldige aroma's.
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Isle of Skye 21 jaar oud
De jongste whisky in deze hoogwaardige blend is minimaal 21 jaar oud. Bestel nu en geniet van uitstekende Scotch.
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Macaloney The Peat Project 2025 Moscatel Barrique Cask #173
Ervaar de exclusieve Macaloney The Peat Project – een rokerige whisky met een complex aroma. Ontdek hem nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Hellyers Road 6 jaar oud Peated Single Oak Cask 16322.02 New Vibrations
Met ongelooflijke 67,7% komt de heerlijke aroma's van de rokerige Tasmaniërs in uw glas. Koop nu en ontdek!
€ 186,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 267,13/Liter)
Glenturret 2011 - 14 jaar oud Ruadh Mhor Hogshead #284 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Ervaar intensieve turfrook met deze 14-jarige single cask op cask strength. Verzeker uzelf van een van de 282 flessen, nu.
€ 115,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 165,70/Liter)
Ben Nevis Traditional Peated Malt
Ongewoon rokerige uitgave van de populaire distilleerderij uit de Highlands. Bestel nu en geniet in alle rust.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Annandale 10 jaar oud Man O' Sword Fresh Ex-Bourbon Cask #626
U ervaart krachtige rook en zoete toffee uit dit exclusieve enkelvoudige vat uit Duitsland. Zorg nu voor uw fles.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Saburomaru 2021/2025 - VI The Lovers
Proef bij krachtige 48% vol. de intens rokerige verbintenis van Highland- en Islay-turf. Mis deze niet!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Thomson 2017 - 8 jaar oud Barrel #221 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Geniet bij krachtige 52,2% vol. van exclusieve Manuka-rook. Zorg nu voor een fles uit het Nieuw-Zeelandse single cask.
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
1770 Glasgow Peated Pedro Ximénez Sherry Cask Finish
Krachtige en uitnodigend zoete BBQ-rook met donkere vruchten en kruidige tonen. Bestel nu de bijzonder stijlvolle fles.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Compass Box Glasgow Blend
De Glasgow Blend van Compass Box: Een heerlijke combinatie van zoete sherrytonen en pittige rookaroma's. Direct kopen!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Teerenpeli Kulo
Een intense fruitige zoetheid, gecombineerd met fijne rook. Zeer spannende whisky uit Finland. Nu bestellen!
€ 69,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 139,98/Liter)
Glen Elgin Hogshead Cask Peated Islay Finish Cask Craft (Murray McDavid)
Dankzij de optimale drinksterkte komen de ongefilterde citrus- en rokerige aroma's bijzonder goed tot hun recht. Bestel snel!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)