Rokerige & zoete whisky
In deze selectie verenigen zich krachtige rokerige aroma's met zoete smaaknoten zoals honing, karamel of vanille. De rokerige aroma's doen denken aan kampvuren of gerookt hout, terwijl de zoetheid zorgt voor een aangename balans en een ronde smaak. Deze tegenstrijdige, maar harmonieuze verbinding zorgt voor een uitzonderlijk genot voor whisky-liefhebbers, die zowel rook als zoetheid weten te waarderen.
Producten filteren
–
Port Charlotte 18 jaar oud 2026 Limited Release
Deze op 8000 flessen gelimiteerde uitgave verrast met aromatische BBQ-rook en indrukwekkende elegantie. Mis het niet!
€ 206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 295,70/Liter)
Laphroaig 10 jaar oud Sherry Oak Cask Finish
Ontdek de populaire 10-jarige met iets verhoogde alcoholsterkte en nog meer smaak uit de nabereiding in sherryvaten.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Peats Beast Batch Strength PX Sherry Finish
Sterk rokerig met een weelderige sherryvat-invloed. Een geslaagde combinatie die u in opulente vatsterkte absoluut moet proberen!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Hercynian The Alrik Edition 1912 Lughnasadh 1st Fill PX Sherry & Banjuls Hogsheads
Ontdek de rook van beuken- en elzenhout, gecombineerd met de edele zoetheid van PX-sherry. Verzeker uzelf nu van dit exclusieve Harzer uniek stuk.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Lagavulin 12 jaar oud Fireside Tales Special Release 2024 (200 ml)
Als een knisperend haardvuur ontvouwen krachtige rook en fruitige zoetheid zich in het glas. Probeer het nu in de kleine fles.
€ 57,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 289,95/Liter)
Kyrö Wood Smoke
Karaktervolle, rokerige whisky uit Finland. Bestel nu en ontdek whisky van een nieuwe kant!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
– 15,00%
Laphroaig PX Cask (liter)
Intense rook gaat hand in hand met donkere fruitaroma's. Houdt u van spanning? Grijp dan naar deze opwindende Islay-malt.
€ 90,99
€ 77,34
30-dagen-bestprijs**: € 68,99
Old Ballantruan Peated
Peated Speyside?! Met de krachtige turf is deze whisky een feest voor rokerige liefhebbers en een echte geheimtip!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
– 35,00%
Kilchoman Fino Sherry Cask Matured Uniquely Islay 2023 Edition
Ontdek de veelzijdigheid van de unieke whiskyregio Islay met de Uniquely Islay Series. Bestel nu!
€ 111,99
€ 72,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 103,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 76,99
InchDairnie 2017/2025 - 8 jaar oud KinGlassie RAW Heavily Peated Malt Ex-Bourbon Cask
Ervaar intense rook en zoete mout met deze exclusief jaarlijks gedistilleerde whisky! Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
– 19,15%
Glenfarclas 15 jaar oud
Een geniaal prijs-kwaliteitverhouding voor 15 jaar sherryvatrijping! Een perfecte allrounder! Grijp je kans, het is de moeite waard.
€ 93,99
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 93,99
White Heather 15 jaar oud Blended Scotch Whisky
In de prachtige verpakking schuilt een heerlijke, 15 jaar oude blend uit de pen van Billy Walker. Bestel nu.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Connemara Peated Single Malt
Probeer nu de rokerige Ierse Single Malt. Perfect voor fans van turfrookaroma in whisky. Grijp je kans.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
GlenAllachie White Heather 21 jaar oud Blended Scotch
In deze prachtige verpakking schuilt een heerlijke, 21 jaar oude blend. Bestel nu een fles!
€ 126,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 181,41/Liter)
Ledaig 2020/2026 - 6 jaar oud Refill Oloroso Sherry Hogsheads & Refill Bourbon Barrels 100 Proof Edition #76 (Signatory)
U ervaart intense turfrook, gecombineerd met Oloroso-zoetheid in fassstarke Signatory-kwaliteit. Beveilig deze editie nu direct!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Talisker Port Ruighe
Maritieme rook ontmoet rijpe bosbessen dankzij de portwijnvatafwerking. Koop nu dit chique eilandhoogtepunt!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Caol Ila 13 jaar oud Discovery (Gordon & MacPhail)
Ontdek een klassieke Caol Ila in het spanningsveld tussen uitgesproken rokerige tonen en zoete tropische vruchten. Grijp nu je kans!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Kavalan Peatist Ex-Bourbon Cask 54% Vol.
Ontdek de rokerige Kavalan op vatsterkte, gerijpt in ex-bourbonvaten met nadruk op vanille, tropisch fruit en elegantie.
€ 143,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 205,70/Liter)
Safe Haven 2014/2023 - 8 jaar oud Justinos Madeira Cask Finish Mystery Malt (Murray McDavid)
Mysterieus single malt met verleidelijk zoete rokerige aroma's. Ontdek nu het geheim achter deze botteling!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Burnt Ends Small Batch Blended Whiskey
Romig-zachte Amerikaanse rogge en Schotse single malt met een rokerige toets en een sherry-finish in prachtige harmonie. Probeer het nu.
€ 32,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 65,98/Liter)
Port Askaig 8 jaar oud Islay Single Malt
Hartig, krachtig en met een stevige portie rook verrast de Islay Single Malt uw smaakpapillen. Bestel nu.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Meikle Tòir 5 jaar oud The Original
Geniet voor het eerst van rokerige single malt uit de beroemde distilleerderij in de Speyside. Bestel nu en ontdek.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Floki Sheep Dung Smoked Reserve in cadeauverpakking
Rokerige whisky van een nieuwe kant dankzij gedroogd gerstemaïs met schapenmest. Beveilig nu een fles in mooie verpakking.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Elements of Islay Blended Malt Bourbon Cask
De krachtige rook wordt mooi in balans gebracht door de zoetheid uit de bourbonvaten. Grijp nu naar een geweldige blend van Islay.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)