Quarter Cask
Producten filteren
–
Cameronbridge 2015/2026 - 10 jaar oud Tawny Port Quarter Cask #188214 Claxton's Exclusives (Claxtons)
Ontdek intense fruitige tonen uit het Tawny Port Quarter Cask. Deze Cameronbridge overtuigt met een karaktervol profiel.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Glen Spey 2015/2026 - 10 jaar oud PX Sherry Quarter Cask Claxton's Exclusives (Claxtons)
Ontdek intense fruitige tonen uit het PX Sherry Quarter Cask. Proef dit bijzondere cask strength-highlight nu.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Glen Elgin 2015/2026 - 10 jaar oud Brandy Quarter Cask Claxton's Exclusives (Claxtons)
Onafhankelijke afvulling met 55,6% vol. en zeldzame rijping in een klein wijnbrandvat. Verzeker u nu van deze exclusieve editie.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Isle of Raasay Dùn Cana Sherry Quarter Cask Release
De rijping in kleinere Quarter Casks geeft de whisky zijn intense aroma's. Bestel en geniet van volle sherrynoten.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Laphroaig Quarter Cask
Met intense turfrook en aangename zoetheid uit de rijping in bourbon- en kleine Quarter Casks. Levendige Islay whisky bestellen.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Dalrample 13 jaar oud The Quiet Blade 1st Fill PX Sherry Quarter Cask Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Dunkelfruchtige sherrybombe met mokka, cacao en specerijen – intens, complex en voor echte kenners. Bestellen en proeven!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Auchroisk Bourbon Quarter Cask Finish Cask Craft (Murray McDavid)
Romige room en sprankelende citrusnoten komen met aangename 44,5% Vol. in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Loch Lomond 2019/2026 - 7 jaar oud Koval Bourbon Quarter Casks Finish Select Grain (Murray McDavid)
Ontdek de romige noot van boterpopcorn door het zeldzame Koval Bourbon Quarter Cask Finish. Verzeker uzelf van deze bijzondere editie!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Tomintoul 2009 - 14 jaar oud PX Sherry Quarter Cask Finish
Aangename intensiteit, volle fruittonen en indrukwekkende complexiteit. Dompel uzelf onder in de genotvolle wereld van de Speyside!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Reservoir Rye Whiskey
Een krachtige, kruidige rye die ons meeneemt naar de bergachtige bossen van Virginia. Bestel nu en geniet van 100% handwerk!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Ardnahoe Càraid Ìleach PX Quarter Cask Limited Edition (Hunter Laing & Co)
Ervaar intense Islay-genot uit 100% PX-vaten! Slechts 2.613 flessen beschikbaar – verzeker uzelf van de uwe nu!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Hercynian The Alrik PX Quarter Cask
Krachtige rook, delicate sherryvruchten en cask strength van 55,1% Vol. Ontdek nu whisky genot uit Duitsland!
€ 134,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 269,98/Liter)
Wolfburn Northland 8 jaar oud Quarter Cask
Ervaar de authentiek nootachtige Wolfburn, gerijpt in Quarter Casks! Ontdek nu Wolfburn Northland.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Ardnahoe 100% Oloroso Quarter Cask Càraid Ìleach
Ontdek de diepte van gerijpte Oloroso-vaten: Een gelimiteerde Islay-malt met rijke tonen! Zorg dat u uw fles bemachtigt!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Arran Quarter Cask The Bothy Cask Strength
Een prachtige single malt uit de Arran Range. Volledig natuurlijk en dus ook in vatsterkte! Bestel nu en geniet.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Cotswolds Peated Cask
Rijpe vruchten en mooi geïntegreerde rook bepalen deze intense cask strength uit kleine quarter casks. Bestel nu.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
– 22,00%
Strathmill 2014/2024 - 10 jaar oud Koval Quarter Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Fruitige aroma's uit de Speyside ontmoeten Amerikaanse whiskey in deze prachtig complexe botteling. Zorg snel voor een fles!
€ 69,99
€ 54,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 64,99
Wolfburn Northland 8 jaar oud Quarter Cask - sample (Tasting Circle)
Deze variant van de populaire Wolfburn met zachte rook rijpt minimaal 8 jaar in kleine Quarter Casks. Bestel nu gelijk.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Glencadam 2006/2023 - 17 jaar oud PX Quarter Cask Finish - sample (Tasting Circle)
De diepdonkere kleur dankt de heerlijke Glencadam aan zijn uitgebreide rijpingsperiode. Geef het nu cadeau of geniet zelf!
€ 11,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 399,67/Liter)
Benriach Peated Quarter Casks - sample (Tasting Circle)
Probeer deze bijzonder intense Benriach. 100% in Quarter Casks gerijpt en sterk rokerig.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Auchroisk Bourbon Quarter Cask Finish Cask Craft (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Romige room en sprankelende citrusnoten komen met aangename 44,5 % Vol. in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Cotswolds Peated Cask - sample (Tasting Circle)
Rijpe vruchten en mooi geïntegreerde rook bepalen deze intense cask strength uit kleine quarter casks. Bestel nu.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Strathmill 2014/2024 - 10 jaar oud Koval Quarter Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Fruitige aroma's uit de Speyside ontmoeten Amerikaanse whiskey in deze prachtig complexe botteling. Zorg snel voor een fles!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Tamdhu 2015/2023 - 8 jaar oud 1st Fill Tawny Port Quarter Casks No. 74+74A (whic Amazing Whiskies Ep. 27)
Grijp uw kans op een fruitige Tamdhu uit twee Tawny Port Quarter Casks. Laat de aroma's op uw tong landen!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)