Rokerige & maritieme Whisky
Ontdek hier Whiskys met tonen van zeezout, jodium, zeewier of vochtig hout. De markante rooksmaak geeft deze whiskys een onmiskenbaar, diep karakter. Deze whiskys komen uit eiland- of kustgebieden. Bijzonder bekend zijn de bottelingen van Laphroaig of Ardbeg. Duik in deze unieke smaakervaring en vind uw nieuwe favoriete druppel.
Producten filteren
–
Macaloney`s 2023 Siol Dugall Batch 3 Signature Selection
De rokerige Single Malt met maritieme accenten komt niet van de Schotse eilanden, maar uit Canada. Ontdek het nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Black Bull Kyloe Blended Scotch Peated Finish
De populaire Black Bull Kyloe Blend met rokerige toets uit een nabehandeling in Peated Casks. Voor de liefhebbers van rokerige whisky's.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Thomson South Island Peat
Het lokaal gedroogde gerstemout op turf zorgt voor het rokerige karakter van deze single malt uit Nieuw-Zeeland. Ontdek het nu.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
High Coast 2012/2023 Ex-Lochindaal Cask Finish No. 4333 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
De 2-jarige naveroudering in ex-Islay vaten heeft duidelijke sporen achtergelaten. Ontdek de rokerige whisky uit Zweden.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Saburomaru 2021/2024 - V The Hierophant Cask Strength
Proef Japanse whisky met indrukwekkende 60% vol. en de smaak van aromatische ale-gist. Bestel nu.
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Caol Ila 8 jaar oud Palo Cortado Sherry Hogsheads Finish (James Eadie)
Geniet van de rokerig-zoute diepte van Caol Ila, verfijnd door Palo Cortado Sherry Hogsheads. Ervaar Islay in zijn puurste vorm! Koop nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Ledaig 2001/2023 - 21 jaar oud American Oak Hogshead No. 800117 Germany exclusive Mission Gold (Murray McDavid)
Een wonderbaarlijke ervaring van krachtige rook en heerlijke complexiteit na 21 jaar rijping. Zorg snel voor een fles!
€ 272,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 389,99/Liter)
Mars The Y.A. #2
Deze druppel verenigt de huizen Tsunuki en Shinshu in een uitstekende blend. Proef het maritiem-rokerige resultaat!
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Mars Yakushima Japanese Spring
Met een vleugje rook verrast de uitstekende blend van single malt van Komagatake en Tsunuki. Voeg nu toe aan uw winkelwagentje.
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Compass Box The Peat Monster
Spannende combinatie van rokerige whisky's van Islay en uit de Highlands. Bestel nu en ga op monsterjacht!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Ledaig 12 jaar oud Discovery (Gordon & MacPhail)
Ontdek de geweldige combinatie van kruidige turfrook, gekarameliseerde ham en zoete vruchten. Nu kopen en genieten.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Compass Box The Peat Monster Cask Strength
Het populaire "Peat Monster" is nu ook als Limited Edition in intense cask strength verkrijgbaar. Bestel nu de Blended Malt.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Port Askaig 25 jaar oud
Elegant, warm en levendig - een kwart eeuw rijpte de Islay Single Malt tot perfectie. Geniet van deze luxe.
€ 404,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 578,56/Liter)
Hellyers Road 2005 - 18 jaar oud Peated American Oak Single Cask No. 4022.04
Rokerige whisky kan ook uit Australië komen! Bestel nu een van de weinige flessen uit deze eenzelfassafvulling.
€ 262,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 375,70/Liter)
Ledaig 2009/2026 - 16 jaar oud Refill Hogshead #TB926-L Pop-People Collection by Minea (Hidden Spirits)
Geniet van intense torfrauch met deze 16-jarige Ledaig Single Cask uit de Pop-People serie. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid.
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
Laphroaig 2000/2025 - 25 jaar oud Oloroso Sherry Butt #4078 Symingtons Choice (Signatory)
Geniet van intense Islay-rook en sherryzoetheid uit een zeldzame 25-jarige Cask Strength botteling. Zorg dat u uw fles bemachtigt!
€ 633,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 905,70/Liter)
Symbiosis Islay Blended Malt Whisky Artist #15 Something in the Water (La Maison du Whisky)
Krachtige veenrook en intensieve 50,5% vol. vullen elkaar aan in deze Blended Malt van Bunnahabhain en Caol Ila. Slechts enkele flessen beschikbaar.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Six Isles Batch Strength
Hier ontmoeten 6 Schotse eilanden elkaar. Zo ontstaat deze uitstekende blend van whisky's van de eilanden. Probeer het nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Smögen Whisky 90 Proof 9 jaar oud Bourbon Barrel Batch 2
Een perfecte eenheid van de zoete kruidigheid van ex-Bourbonvaten en de mooie turfrook van Smögen. Gewoon bestellen en smögen!
€ 78,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 157,98/Liter)
Akkeshi 2022 Taisho Season
Een veelbelovende blend uit Japan als krachtige zomerwhisky. De beperkte uitgave mag u niet missen.
€ 201,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 288,56/Liter)
Ardbeg 10 jaar oud geschenkset met 2 glazen
Met deze geweldige set heeft u alles wat u nodig heeft - uitstekende, sterk rokerige whisky en twee bijpassende glazen.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Talisker Surge
Dit is nog nooit eerder gebeurd bij Talisker: 100% gerijpt in voormalige bourbonvaten. Bestel nu deze elektrische eilandwhisky.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Torabhaig 5 jaar oud Allt Gleann Batch Strength The Legacy Series
De serieafsluiting verrast met krachtige vatsterkte en heerlijke turfrook. Zorg nu voor krachtige eilandwhisky.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Laphroaig 1991/2024 - 32 jaar oud Bourbon Barrel No. 2410092 Mission Gold (Murray McDavid)
32 jaar ontwikkelden zich de krachtige rook- en torfaroma's van de Laphroaig. Koop nu en ontdek Islay!
€ 1.121,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.602,84/Liter)