Rokerige & maritieme Whisky
Ontdek hier Whiskys met tonen van zeezout, jodium, zeewier of vochtig hout. De markante rooksmaak geeft deze whiskys een onmiskenbaar, diep karakter. Deze whiskys komen uit eiland- of kustgebieden. Bijzonder bekend zijn de bottelingen van Laphroaig of Ardbeg. Duik in deze unieke smaakervaring en vind uw nieuwe favoriete druppel.
Producten filteren
–
Ardbeg 10 jaar oud
Een van de wildste whisky's ter wereld. Minimaal 10 jaar gerijpt en gekenmerkt door intense rokenoten. Probeer het nu!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Nieuw
Islay 2008/2026 - 17 jaar oud Single Cask #11898 (Duncan Taylor)
Natuurlijke single cask afvulling van Islay, 17 jaar gerijpt en gebotteld op 54,6% vol. Verzeker nu een van de 333 flessen.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Nieuw
Bunnahhabhain Staoisha 2013/2026 - 12 jaar oud Sherry Butt (Signatory)
Geniet van de rokerige Islay-karakteristiek uit het donkere sherryvat. Verzeker uzelf van dit exclusieve jubileum-enkelvat!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
As We Get It - Cask Strength Islay Single Malt 60,4% Vol. (Ian Macleod's)
Single Malt van Islay, precies zoals hij uit het vat komt. Onverdund, zonder kleurstoffen en zonder koude filtratie. Grijp je kans!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Port Askaig 100 Proof
Ervaar de volle intensiteit van rokerige Islay-aroma's in deze krachtige 100 Proof botteling. Bestel nu.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Oban 14 jaar oud
Ontdek de smaken van de zee in deze harmonieuze whisky-klassieker! Bestel nu!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Longrow Peated
Ontdek de rokerige kant van Springbank. Een echte aanrader voor turf-fans en snel uitverkocht. Bestel nu.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Laphroaig 10 jaar oud
Intens rokerige aroma's van het 'Whisky-eiland' Islay. Een must voor rokerige liefhebbers, bestel snel!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Isle of Harris Single Malt
Eilandwhisky met zachte rook, aangename zoetheid en subtiele kruidigheid uit Bourbon- en Oloroso-vaten. Bestel en geniet.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Caol Ila 2016/2025 - 9 jaar oud New American Oak Barrels Small Batch (The Single Malts of Scotland)
Ervaar intense Islay-rook met een zeldzame vanilletoon uit nieuwe eiken vaten. Zorg dat je deze Small Batch nu bemachtigt!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Ardbeg Uigeadail
Het aroma-schip van Ardbeg, gewapend met een geweldige complexiteit van sherry en turfrook! Absoluut proberen!
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Big Peat Vatertag Edition #3
Sterk rokerige speciale editie met ingrediënten van Ardbeg, Caol Ila, Bowmore & Port Ellen. Perfect om cadeau te doen of zelf van te genieten.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Penderyn Celt
Single Malt uit Wales met narijping in kleine quarter casks, die eerder gevuld waren met rokerige whisky. Ontdek hem nu!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
– 16,33%
Smokehead Unfiltered
Natuurlijk komen de rokerige-maritieme aroma's van de populaire doodskop-whisky bijzonder goed tot hun recht. Koop nu!
€ 48,99
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 37,99
Talisker Molten Seas 14 jaar oud Diageo Special Releases 2025 (200 ml)
Ervaar het maritieme aroma van de Talisker 14 jaar, verfijnd door vulkanische eiken vaten! Probeer nu de gelimiteerde editie.
€ 57,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 289,95/Liter)
Islay Single Malt Scotch Whisky Heavily Peated
Uw aroma-avontuur naar Islay met een mysterieuze single malt. Ontdek het nu!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Laphroaig The Cask Lore
De legendarische Laphroaig The Cask Lore: Complexiteit, intense rook en diepgang in één. Voeg direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Port Charlotte 10 jaar oud Heavily Peated
Met krachtige 50% vol. toont het bouquet van de Port Charlotte sterke turfrooktonen met elegante fruitsuiker. Zeker niet missen!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Caol Ila 2006/2025 - 18 jaar oud Refill Hogshead No. 307354 The Single Malts of Scotland
Ervaar maritieme elegantie: Caol Ila 18 jaar brengt rook, vanille en specerij. Ontdek nu de smaak van Schotland!
€ 180,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 258,56/Liter)
– 18,61%
Talisker 10 jaar oud
Geen whisky-fan kan om deze maritieme klassieker heen. Absoluut proberen.
€ 42,99
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 33,99
Smokehead High Voltage in cadeauverpakking
Een intensieve smaakervaring wacht op u dankzij de botteling met imposante 58% Vol. Beveilig nu deze rokerige Islay Whisky!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Smoky Scot Single Malt (Islay)
Waar rook is, is ook rook. De Mystery Malt doet zijn naam eer aan. Bestel snel en geniet.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Big Peat
Een iets andere whisky! Als u van het ongebruikelijke houdt, zult u hier gelukkig van worden - bestel nu het rookmonster.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
– 16,00%
Mister Peat
Goed en goedkoop: Sterk rokerige single malt met vol aroma voor een uitstekende prijs. Deze moet u zeker proberen.
€ 38,99
€ 32,75
Inhoud: 0.7 Liter (€ 46,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 32,99