Rokerige & maritieme Whisky
Ontdek hier Whiskys met tonen van zeezout, jodium, zeewier of vochtig hout. De markante rooksmaak geeft deze whiskys een onmiskenbaar, diep karakter. Deze whiskys komen uit eiland- of kustgebieden. Bijzonder bekend zijn de bottelingen van Laphroaig of Ardbeg. Duik in deze unieke smaakervaring en vind uw nieuwe favoriete druppel.
Producten filteren
–
Ardnahoe 5 jaar oud Cask Strength Batch #2
Geniet van de intensiteit van 61% pure Islay-cultuur! Ervaar de ongerepte smaak - probeer en koop nu.
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Glen Scotia 9 jaar oud Campbeltown Malts Festival 2025 Heavily Peated Ribera del Duero Finish
Beperkt voor het Campbeltown Malts Festival 2025: Rokerig, fruitig, maritiem – verfijnd in een rode wijnvat. Bestel nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Peated Master Blend Highlands & Islay 1st Edition (LongValley Selection)
In de 1e editie van de Limited Edition zijn single malts uit de Highlands en van het eiland Islay samengevoegd. Bestel snel.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Scarabus 15 jaar oud Islay Single Malt (Hunter Laing)
Geniet van maritieme Islay-turf en zoete karamel na 15 jaar rijping in het vat. Koop nu deze Scarabus van Hunter Laing!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Ardnahoe 6 jaar oud Sherry & Bourbon Casks Chairman's Selection
Ervaar intensieve Islay-rook uit sherry- en bourbonvaten op vatsterkte. Verzeker uzelf van deze gelimiteerde editie.
€ 117,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 168,56/Liter)
Torabhaig Sound of Sleat Batch Strength The Legacy Series Chapter 4
Geniet van de intense variant van de rokerige single malt van het Isle of Skye. Voeg direct toe aan je winkelwagentje.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Islay 2009/2024 - 14 jaar oud Coasts & Shores Hogshead #6613 (Berry Bros & Rudd)
Ervaar de beperkte, krachtige Islay-whisky met maritieme tonen! Zorg dat u vandaag nog uw fles bemachtigt!
€ 132,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 189,99/Liter)
Nikka Yoichi 2022 Aromatic Yeast Discovery
Deze Japanse single malt legt bijzondere nadruk op de selectie van de gist en doet denken aan bloemige sake. Bestel nu.
€ 283,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 405,70/Liter)
Torabhaig Sound of Sleat The Legacy Series Chapter 4
Maritiem-rokerige Single Malt van de Isle of Skye – met citrus, peper en een subtiele eikenhouten nasmaak. Probeer het nu!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Coillmór 2014/2022 - 8 jaar oud Albanach Peat Islay Cask
De naveroudering in een Islay whiskyvat maakt deze rokerige whisky uit Duitsland zo bijzonder. Bestel en droom weg naar Schotland.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Glen Scotia 2011/2025 Whiskyopolis - Campbeltown Saga #1
Geniet van de intense, maritieme karakteristieken van de Glen Scotia 2011, gerijpt in First Fill Bourbon vaten. Zorg dat u uw fles nu bemachtigt!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Bowmore 16 jaar oud Ruby Port Cask Finish
Zilt-rokerig met de zoetheid van portwijn – Bowmore verbindt de kracht van Islay met fruitige elegantie en maritieme diepte. Bestel nu!
€ 102,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 147,13/Liter)
Octomore 13.3 Islay Barley
De gerst voor deze botteling komt uitsluitend van het whisky-eiland Islay. Bestel nu de nieuwe editie 2022.
€ 235,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 337,13/Liter)
Islay Storm Single Malt Scotch Whisky
Veroverd de harten van Islay-fans in een oogwenk: een uitstekende Single Malt van het eiland Islay!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Ardbeg 1991/2023 - Over 30 Years Bourbon Hogshead No. 1900657 Artist #13 (La Maison du Whisky)
Deze exclusieve whisky komt van de legendarische distilleerderij Ardbeg en rijpte meer dan 30 jaar in een bourbonvat. Bestel nu.
€ 3.591,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.131,41/Liter)
Octomore 5 jaar oud The Impossible Equation Edition 16.2 Release 2025
Ervaar rokerige intensiteit! Zorg dat u uw gelimiteerde Octomore 16.2 bemachtigt, unchill-filtered, 58.1%!
€ 175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 251,41/Liter)
Lagavulin Distillers Edition - sample (Tasting Circle)
Hemelse rook, rijpe aroma’s en zoete tonen uit de PX-sherryvaten. Haal deze gelimiteerde editie nu in huis.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Port Askaig 45 jaar oud
Bent u op zoek naar iets bijzonders? Hier vindt u het. Een whisky die extreem exclusief is en met zijn prachtige presentatie overtuigt.
€ 2.202,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.147,13/Liter)
Ardbeg 1979/2020 - 40 jaar oud Single Bourbon Barrel No. 9861 Cask Strength Collection (Signatory)
Ongelooflijk zeldzaam en oud, deze prachtige Single Malt in heerlijke vatsterkte. Verwen uzelf met deze bijzondere luxe!
€ 11.690,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 16.701,41/Liter)
Blackforest Wild Whisky Peated
Rokerige whiskyervaring uit het Zwarte Woud. Bestel nu en ontdek Duitse Single Malt!
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)
Finlaggan 2026 - 10 jaar oud Single Cask Release Bourbon Hogshead #318519 (The Vintage Malt Whisky Co. Ltd.)
Geniet van 10 jaar oude Islay-rook uit deze op 330 flessen gelimiteerde Single Cask. Zorg dat u uw exemplaar nu veiligstelt!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Peats Beast Cask Strength
Met een sterk rokerige smaak overtuigt deze betaalbare en cask strength single malt. Grijp nu je kans en geniet.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Kilchoman Batch Strength 57% Vol.
Wonderbaarlijk intense botteling uit rode wijn-, Oloroso sherry- en bourbonvaten. Leg direct een fles in uw winkelwagentje.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Caol Ila Distillers Edition
Zoete rook, aangename drinksterkte en complexe aroma's. Breng deze heerlijke ervaring naar huis!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)