Rokerige & maritieme Whisky
Ontdek hier Whiskys met tonen van zeezout, jodium, zeewier of vochtig hout. De markante rooksmaak geeft deze whiskys een onmiskenbaar, diep karakter. Deze whiskys komen uit eiland- of kustgebieden. Bijzonder bekend zijn de bottelingen van Laphroaig of Ardbeg. Duik in deze unieke smaakervaring en vind uw nieuwe favoriete druppel.
Producten filteren
–
Octomore 14.1 - 5 jaar oud Release 2023 (128,9 ppm)
Verwen jezelf met explosieve turfrook, klassieke Bourbonvatrijping en ongegeneerde vatsterkte. Alleen voor echte Peatheads.
€ 173,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 248,56/Liter)
– 33,00%
Woven Experience No. 17 Synchronicity
Diepgaand en veelzijdig blended Scotch met een aangename textuur en kruidige rook. Bestel nu de smaakervaring thuis.
€ 83,99
€ 56,27
Inhoud: 0.5 Liter (€ 112,54/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 77,99
Wolfburn Morven - Lightly Peated
Een frisse zeebries vermengt zich met zachte turfrook en zoete fruittonen. Bestel nu en geniet thuis.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Port Charlotte 2014 - 7 jaar oud Islay Barley Heavily Peated
Meer Islay kan niet! Deze whisky van Islay-gerst overtuigt met krachtige turf en frisse lichte vruchten. Nu inslaan!
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Ardbeg 19 jaar oud Traigh Bhan - Batch 6
Verzeker uzelf nu van Batch 6, de volgende bijzondere botteling van de 19-jarige Ardbeg Traigh Bhan. Het is de moeite waard!
€ 275,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 394,27/Liter)
Cask Islay Classic (A.D. Rattray)
Een klassieke, getorfde single malt die de geest van Islay vangt. Bestel nu een fles van deze sterk rokerige whisky.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Talisker 30 jaar oud Limited Release 2023
Ook na 30 jaar heeft de Single Malt niets van zijn zoete rook en lichte peperigheid verloren. Grijp nu uw kans.
€ 1.167,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.668,56/Liter)
Talisker 25 jaar oud (2022)
Een kwart eeuw whiskygeschiedenis. Deze Talisker behoort tot het beste wat de Scotch-wereld te bieden heeft. Grijp nu je kans.
€ 510,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 729,99/Liter)
Kilkerran 12 jaar oud (Design bis 2025)
Maritieme en fruitige Campbeltown Malt uit de Glengyle distilleerderij. Probeer nu de 12-jarige standaard.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Laphroaig 30 jaar oud 2024 Release
Rokerig, maritiem en gelaagd – turfachtige elegantie met fruit, specerij en rijpe complexiteit. Verwen uzelf met deze botteling!
€ 867,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.239,99/Liter)
Smokey Joe Islay Malt
Wie van rokerige whisky's houdt, grijpe direct naar dit heerlijke turfmonster van het eiland Islay!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Caol Ila 18 jaar oud
Deze geturfde "oud maar goud" whisky behoort tot de meest overtuigende whisky's van de distilleerderij. Ontdek de gerijpte versie van de Caol Ila malt!
€ 236,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 338,56/Liter)
The Double Peat Blended Islay and Speyside Malt
Gerookte Islay whisky ontmoet rokerige Speyside single malts - ontdek nu maritieme rook en zoete specerijen!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Laphroaig 10 jaar oud set met proefglas
De klassieker van Laphroaig in een prachtig cadeaupakket met een tastingglas. Bestel direct en geef het cadeau of geniet zelf.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
– 25,00%
Islay #3 13 jaar oud Batch 5 (That Boutique-y Whisky Company)
Een 13-jarige Mystery Malt van Islay, kunt u raden welke het is? Bestel nu en proef!
€ 184,99
€ 138,74
Inhoud: 0.5 Liter (€ 277,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 184,99
Ileach Peated Islay Malt Cask Strength met Geschenkpackung
Bent u op zoek naar een betaalbare Cask Strength-whisky van het eiland Islay? Dan bent u hier aan het juiste adres!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Talisker Storm
Zoek je een maritieme, pittige whisky? Kies dan voor deze single malt in zeemanstenue. Bestel nu!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Port Ellen 1981/2023 Single Cask No. 290 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Rookachtige Islay-genot uit een gesloten distilleerderij. Ontdek nu deze luxueuze botteling!
€ 10.574,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 15.107,13/Liter)
Talisker Dark Storm (liter)
Verlies uzelf in de opwindende verleiding van vanille, kruiden & turfrook? Stel u nu deze pittige lekkernij voor.
€ 64,99
Lagavulin 10 jaar oud Travel Exclusive
Bent u een liefhebber van de klassieke Lagavulin-expressies? Dan zult u deze speciale botteling absoluut waarderen. Bestel nu en geniet van deze intense rookbeleving.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Finlaggan Cask Strength 58%
Een mysterieuze malt in eerlijke cask strength. Ontdek de geheime aroma-wereld van Islay.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Finlaggan Eilean Mor
Dramatisch en expressief zoals de ruïne waarnaar hij is vernoemd.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Rock Island Blended Malt Small Batch Release
Ontdek de maritieme en rokerige aroma's van de Schotse eilanden, gevangen in een fles. Bestel nu!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Ileach Peated Islay Malt
De ongecompliceerde rokerige single malt van het eiland Islay. Grijp je kans!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)