Rokerige & maritieme Whisky
Ontdek hier Whiskys met tonen van zeezout, jodium, zeewier of vochtig hout. De markante rooksmaak geeft deze whiskys een onmiskenbaar, diep karakter. Deze whiskys komen uit eiland- of kustgebieden. Bijzonder bekend zijn de bottelingen van Laphroaig of Ardbeg. Duik in deze unieke smaakervaring en vind uw nieuwe favoriete druppel.
Producten filteren
–
Smokehead Unfiltered – sample (Tasting Circle)
Natuurlijk komen de rokerige-maritieme aroma's van Smokehead bijzonder goed tot hun recht. Probeer het nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Laphroaig The Cask Lore - sample (Tasting Circle)
De legendarische Laphroaig The Cask Lore: complexiteit, intense rook en diepgang in één. Voeg direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
– 15,00%
Fleurieu 3 jaar oud Batch 2 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Ongelooflijke intensiteit en spannende aroma's in een onafhankelijke botteling van Boutique-y Whisky. Zorg snel voor een fles!
€ 144,99
€ 123,24
Inhoud: 0.5 Liter (€ 246,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 144,99
– 35,00%
Fleurieu 3 jaar oud Batch No. 1 (That Boutique-y Whisky Company)
Australische Single Malt? Laat u overtuigen door de Batch No. 1 botteling van The Boutique-y Whisky Company. Bestel snel!
€ 114,99
€ 74,74
Inhoud: 0.5 Liter (€ 149,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 114,99
– 25,00%
Smögen 2014 - 6 jaar oud PX Twin Hogsheads No. 41 + 43 Germany Exclusive
Rokerig, fruitig en prachtig donker komt deze geweldige single malt in uw glas. Bestel nu ongerepte genot!
€ 96,99
€ 72,74
Inhoud: 0.5 Liter (€ 145,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 88,99
Auchroisk 10 jaar oud (Flora and Fauna) - sample (Tasting Circle)
De Flora en Fauna Serie maakt het mogelijk: Ontdek een zeldzame single malt uit de Auchroisk distilleerderij! Bestel direct.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Finlaggan Cask Strength 58% - sample (Tasting Circle)
Een mysterieuze malt in eerlijke vatsterkte. Ontdek de geheime aroma-wereld van Islay.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Port Askaig Cask Strength Small Batch #02-2024 - sample (Tasting Circle)
De jaarlijks verschijnende cask strength is streng beperkt en altijd zeer gewild. Verwen uzelf met een proeverij van deze natuurlijke lekkernij.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Compass Box The Peat Monster - sample (Tasting Circle)
Spannende combinatie van rokerige whisky's van Islay en uit de Highlands. Bestel nu en ga op monsterjacht!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Black Bull Kyloe Peated Finish (50 ml miniatuur)
De populaire Black Bull Kyloe Blend met een flinke dosis torfrauch nu ook in de kleine fles om te proeven. Grijp snel je kans.
€ 6,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 139,80/Liter)
Smokehead Islay Single Malt Scotch Whisky - sample (Tasting Circle)
Krachtig mysterieus single malt voor Islay-fans. Sterk rokerig, intens en toch heel zacht. Bestel nu!
€ 4,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 166,33/Liter)
Kilchoman Machir Bay - sample (Tasting Circle)
Door het gebruik van actievere sherryvaten is deze editie nog intenser in kleur en smaak. Bestel nu en ontdek.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Ardnahoe 5 jaar oud Cask Strength Batch #2- sample (Tasting Circle)
Geniet van de intensiteit van 61% pure Islay-cultuur! Ervaar de ongerepte smaak - probeer en koop nu.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Laphroaig 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Karaktervolle Islay-whisky met maritieme rokerigheid, natuurlijke kleur en optimale drinksterkte. Bestel nu voor een genotservaring.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Torabhaig Sound of Sleat Batch Strength The Legacy Series Chapter 4 - sample (Tasting Circle)
Geniet van de intense variant van de rokerige single malt van het Isle of Skye. Voeg hem direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Port Askaig 15 jaar oud Limited Edition 2024 - sample (Tasting Circle)
Zoete turfrook, karamel en een snufje zeezout - ontdek nu de aromatische balans van 15 jaar rijping!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Scarabus Islay Single Malt (Hunter Laing) - sample (Tasting Circle)
"Alleen degenen die zoeken, zullen vinden". Getrouw aan het huismotto heeft u hem gevonden - bestel snel.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Glen Scotia 9 jaar oud Campbeltown Malts Festival 2025 Heavily Peated Ribera del Duero Finish - sample (Tasting Circle)
Beperkt voor het Campbeltown Malts Festival 2025: Rokerig, fruitig, maritiem – verfijnd in een rode wijnvat. Bestel nu!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Thomson South Island Peat - sample (Tasting Circle)
Het lokaal op turf gedroogde gerstemout zorgt voor het rokerige karakter van de single malt uit Nieuw-Zeeland. Ontdek het nu.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Sea Shepherd 12 jaar oud Islay Single Malt Whisky - sample (Tasting Circle)
Krachtig en heerlijk ondersteunt elke fles beslist de bescherming van de zeeën. Bestel nu en geniet zonder compromissen.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glen Scotia 2011 Whiskyopolis Campbeltown Saga Release No. 1 - sample (Tasting Circle)
Geniet van intense, maritieme karakter in de Glen Scotia 2011, gerijpt in First Fill Bourbon vaten. Zorg dat u uw fles nu veiligstelt!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
whic Islay Single Malt Whisky
Vanillezoet, heerlijk rokerig en maritiem. De Islay-allrounder voor elke gelegenheid - Bestel nu!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Bunnahabhain Staoisha 2014/2022 - 7 jaar oud Single Dechar/Rechar Hogshead No. 10710 Spirits of the Forest III of XIII (whic)
Een afslag brengt u met deze natuurlijke derde uitgave van whics Spirits of the Forest in rokerige gebieden. Ontdek het nu.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Whic The Circle of Elements #2 Aqua
Maritiem genot met zachte rook en bijzonder zeldzame witte wijnvatrijping. Zorg nu voor het water van het leven.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)