Rokerige & maritieme Whisky
Ontdek hier Whiskys met tonen van zeezout, jodium, zeewier of vochtig hout. De markante rooksmaak geeft deze whiskys een onmiskenbaar, diep karakter. Deze whiskys komen uit eiland- of kustgebieden. Bijzonder bekend zijn de bottelingen van Laphroaig of Ardbeg. Duik in deze unieke smaakervaring en vind uw nieuwe favoriete druppel.
Producten filteren
–
Laphroaig Quarter Cask
Met intense turfrook en aangename zoetheid uit de rijping in bourbon- en kleine Quarter Casks. Levendige Islay whisky bestellen.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Laphroaig 12 jaar oud The well-travelled one
Karaktervolle Islay-whisky met maritieme rokerige tonen, natuurlijke kleur en optimale drinksterkte. Bestel nu voor een genot.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Amrut Neidhal Peated Single Malt Batch 1
Wonderbaarlijk fruitig en rokerig! Indiase single malt die weet te overtuigen. Verzeker uzelf van deze bijzondere botteling.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Floki Double Wood Reserve Birch Finish
De bijzondere narijping in berkenhouten vaten geeft deze exotische IJslandse whisky zijn unieke karakter. Ontdek het nu.
€ 73,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 147,98/Liter)
Laphroaig 15 jaar oud
Ontdek verfijnde rook- en fruitnoten na 15 jaar rijping op bourbonvaten. Proef dit echte Islay-icoon nu.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Bunnahabhain Toiteach A Dhà
De Bunnahabhain Toiteach A Dhà is de voortzetting van de Bunnahabhain Toiteach. Voor fans van rokerige whisky's: Aanpakken!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Nieuw
Caol Ila Moch
Een typische Caol Ila. Wie houdt van oncompliceerde, rokerige whisky’s, komt hier helemaal aan zijn trekken. Pak hem direct en geniet.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Sea Shepherd Islay Single Malt Whisky
Genieten en u tegelijkertijd inzetten voor de bescherming van de zeeën – deze Sea Shepherd whisky maakt het mogelijk! Bestel nu!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Highland Park 10 jaar oud Viking Scars
Een 10-jarige Highland Park Whisky die overtuigt met intense citrusnoten, vanille en heide. Probeer het nu!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Islay Mist Blended Scotch Whisky
Een betaalbare, sterk rokerige Blended Scotch Whisky en een goede instap in de wereld van rokerige whisky - bestel nu.
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Ardbeg Corryvreckan
Hier krijgt u de volle kracht van Islay! Een Ardbeg in cask strength, rokerig, maritiem, intens! Nu toeslaan!
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Kilchoman Machir Bay
Door het gebruik van actievere sherryvaten is deze editie nog intenser in kleur en smaak. Bestel nu en ontdek.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Talisker Distillers Edition 2022
De Distillers Edition heeft een nagerijping in zeldzame Amoroso sherryvaten ondergaan. Bestel nu deze gelaagde ervaring.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Lagavulin Distillers Edition
Prachtige rook, rijpe aroma's en zoete tonen uit de PX sherryvaten. Haal de gelimiteerde botteling snel in huis.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Smokin' The Gentleman's Dram Blended Scotch Whisky
Deze rokerige blend is het equivalent van een comfortabele fauteuil, geruite pantoffels en goede pijptabak. Sympathiek ouderwets.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Talisker Skye
De perfecte whisky voor de kennismaking met de wereld van Talisker. Geef het nu cadeau of geniet zelf!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
– 14,82%
Caol Ila 12 jaar oud
Bestel deze spannende Islay whisky, omdat hij met aromatische torfrauch betovert.
€ 53,99
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 53,99
Ledaig 18 jaar oud
Een van de meest verfijnde bottelingen van Ledaig / Tobermory. Voor fans van complexe zoet-rokerige single malts.
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
Auchroisk 10 jaar oud (Flora and Fauna)
De Flora en Fauna serie maakt het mogelijk: Ontdek een zeldzame single malt uit de Auchroisk distilleerderij! Bestel direct.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Hogshead Blended Malt
Rookachtige blended malt van Signatory: Een betaalbare whisky, waarbij meer waarde wordt gehecht aan de kwaliteit van de gebruikte malts dan aan een uitgebreide marketing.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Smokehead Islay Single Malt Scotch Whisky
Milde mystery single malt voor Islay-fans. Sterk rokerig, intens en toch heel zacht op de tong. Bestel direct!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Smoky Scot Islay Single Malt in een tube
Ervaar intense Islay-rook met de spannende Mystery Malt. Bestel direct een fles en ontdek heerlijke aroma's!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Sea Shepherd 12 jaar oud Islay Single Malt Whisky
Krachtig en heerlijk ondersteunt elke fles beslist de bescherming van de zeeën. Bestel nu en geniet zonder compromissen.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Myken 4 jaar oud Sea Mist Ex-Bourbon & ex Pineau des Charentes Casks
Ontdek Noorse verfijning met Myken 4 jaar, gerijpt in Ex-Bourbon en Pineau vaten! Ervaar het nu en bestel.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)