Whisky met kruiden & zoetheid
Ontdek hier unieke en harmonieuze smaakprofielen: Deze whiskys verbinden de frisse, vaak aardse aroma's van kruiden zoals heide, munt of eucalyptus met de aangename zoetheid van honing, karamel of chocolade. Voel de fascinerende balans tussen kruidige kruidennoten en verleidelijke zoetheid en laat u betoveren door de diversiteit en diepte van deze whiskys.
Producten filteren
–
Black Velvet 10 jaar oud Reserve (liter)
Het merk behoort tot de populairste whisky's in Canada. Ontdek nu de 10 jaar oude variant.
€ 27,99
Bell's Blended Scotch Whisky Original
Een van de populairste Scotch whiskies in heel Groot-Brittannië. Ook in prijs kan de blend overtuigen. Nu kopen!
€ 19,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 28,56/Liter)
Powers Three Swallow
Deze 3-voudig gedistilleerde Single Pot Still Whisky is bijzonder robuust, kruidig en krachtig. Bestel gelijk een fles.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Langatun Founders Reserve 2010/2022 - 11 jaar oud Single Sherry Cask No. 135
Prachtige sherryvataroma's in een elegante decanter. Bestel nu en ontdek whiskygenot uit Zwitserland!
€ 117,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 235,98/Liter)
Bookers Bourbon 7 jaar oud Batch No. 2026-01E
Na ruim 7 jaar rijping brengt deze prachtige Kentucky Straight Bourbon een intens karakter in uw glas. Nu te proeven op vatsterkte.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Aberfeldy 12 jaar oud Madeira Cask Finish
Ontdek het unieke karakter van de Aberfeldy 12 Madeira Cask. Ervaar het nu!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Michter's US*1 Barrel Strength Kentucky Straight Rye Whiskey Single Barrel #0258079
Ervaar unieke genot in de beperkte Michters Rye, ongekoeld en handgeplukt! Bestel nu uw exclusieve druppel.
€ 169,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 242,84/Liter)
Sullivans Cove 2007/2019 - 11 jaar oud Single Special Apera Cask No. TD0214
Buitengewone genot uit de Tasmanische distilleerderij. Ontdek nu deze spannende botteling!
€ 985,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.408,56/Liter)
Strathisla 1991/2022 - 30 jaar oud Refill Barrel No. 1014 Artist #12 by LMDW
Zeer exclusieve en opmerkelijk frisse single malt met een bloemig en kruidig karakter. Bestel nu een van de 146 flessen.
€ 1.643,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.348,56/Liter)
Teeling Virgin Swedish Oak Wonders of Wood Third Edition
Ontdek de unieke smaak van de rijping in verse eiken vaten uit Zweden. Bestel nu en geniet.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Woodford Reserve Barrel Strength Limited Edition 125.1 Straight Rye Whiskey
Ervaar pure intensiteit met de Woodford Reserve Limited Edition 125.1. Bestel deze Rye in cask strength!
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
The Epicurean 12 jaar oud Lowland Blended Malt
De Lowlander scoort met uiterlijk en typische Lowland-leichtigkeit in het aroma. Nu toeslaan!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Toki Blended Japanese Whisky met Premium Highball-Glas
Geniet van een exquise fusie van traditie en moderniteit met Toki Whisky en gratis Premium Highball-Glas! Beleef nu Suntory Time.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Glenlivet 1946 (Gordon & MacPhail)
Zacht en soepel met subtiele eikenhouten tonen. Een elegant exemplaar uit de naoorlogse periode. Geweldig gerijpte single malt Scotch whisky.
€ 3.803,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.434,27/Liter)
Stronachie 10 jaar oud (A.D. Rattray)
Onder de naam Stronachie bottelt A.D. Rattray de evenwichtige en fruitige single malt van Benrinnes. Nu toeslaan!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Longmorn 1966 G&M Private Collection
Donker mahoniebruin en rijke aroma's vertellen over de 53-jarige reis naar uw whiskykast. Genot op het hoogste niveau.
€ 7.336,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 10.481,41/Liter)
Powers Gold Label
Heerlijk mild komen de driemaal gedistilleerde aroma's in aangename drinksterkte in uw glas. Verwen uzelf nu met deze genot!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Nevis Dew Blue Label
Pak nu een klassieke Highland Blend met duidelijke vanillezoetheid en frisse kruidennoten. Goed en betaalbaar.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
– 25,00%
Oxford Artisan 3 jaar oud Single Grain English Whisky Batch No. 1 (That Boutique-Y Whisky Company)
Ontdek Single Grain Whisky uit Engeland. Met slechts 3 jaar brengt hij ongetemde aroma's in uw glas. Bestel nu!
€ 138,99
€ 104,24
Inhoud: 0.5 Liter (€ 208,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 128,99
Finvara The Kings Gambit
De eerste uitgave van het Ierse merk is 3-voudig gedistilleerd en in milde drinksterkte gebotteld. Bestel nu en geniet.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Jack Daniels Bold & Spicy
Ervaar een stukje Amerikaanse geschiedenis met de spannende aroma's van Jack Daniels Bold & Spicy. Bestel nu en geniet!
€ 43,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 87,98/Liter)
Chivas Regal 12 jaar oud (liter)
Geniet van Chivas Regal 12: een zachte, rijke traditie. Ervaar de 12-jarige blend nu zelf!
€ 45,99
– 25,00%
Woven Superblend Blended World Whisky
Met harmonische balans en in perfecte drinksterkte komt deze heerlijke blend in uw glas. Bestel nu en geniet!
€ 53,99
€ 40,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 49,99
Benrinnes 15 jaar oud (Flora and Fauna)
De enige originele botteling van de Benrinnes Distillery met een duidelijke focus op sherryvaten. Bestel nu en ontdek!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)