Whisky met kruiden & zoetheid
Ontdek hier unieke en harmonieuze smaakprofielen: Deze whiskys verbinden de frisse, vaak aardse aroma's van kruiden zoals heide, munt of eucalyptus met de aangename zoetheid van honing, karamel of chocolade. Voel de fascinerende balans tussen kruidige kruidennoten en verleidelijke zoetheid en laat u betoveren door de diversiteit en diepte van deze whiskys.
Producten filteren
–
Aberlour Triple Cask (franz. Etikett)
Gerijpt in bourbon- en sherryvaten. Deze Aberlour is uitgebalanceerd en complex met fruitig-zoete tonen. Absoluut proberen!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Lochside 1964/2024 - 60 jaar oud Sherry Oak (Duncan Taylor)
Onvoorstelbaar luxe aroma's uit lange 60 jaar rijping. Verzeker uzelf van deze prachtige zeldzaamheid!
€ 6.204,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 8.864,27/Liter)
Strathmill 12 jaar oud (Flora and Fauna)
De 12-jarige Strathmill uit de Flora & Fauna Serie - de quasi originele botteling van de distilleerderij. Bestel nu en ontdek.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Mortlach 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een echt zwaargewicht in zijn leeftijdscategorie. Heftig, robuust en heerlijk verwarmend. Laat dit niet aan u voorbijgaan!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Hakushu Distiller's Reserve
Het thema is groen: groene bosnoten, groene vruchten en frisse kruiden vormen een harmonisch geheel. Bestel nu.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
– 30,00%
Riverbourne 3 jaar oud Australian Whisky Batch No. 1 (That Boutique-y Whisky Company)
Australische Single Malt uit Batch No. 1 - gelimiteerd tot slechts 132 flessen. Bestel nu en ontdek iets nieuws!
€ 114,99
€ 80,49
Inhoud: 0.5 Liter (€ 160,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 114,99
– 25,00%
Clynelish 12 jaar oud PX/Oloroso Sherry Finish Special Release 2022
Zoals de stralende ogen op het etiket, straalt ook deze speciale uitgave in uw glas. Bestel snel een fles.
€ 202,99
€ 152,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,49/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 150,99
– 45,00%
Suntory World Whisky AO
Een mix van vijf bekende whiskyregio's komt in een prachtige symbiose naar u toe. Bestel nu deze unieke blend!
€ 110,99
€ 61,04
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,20/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 71,99
– 30,00%
Distillery 291 - 3 jaar oud Batch 3 (That Boutique-y Whisky Company)
Maak een aroma-reis naar de voet van de Rocky Mountains met deze intense botteling. Zorg snel voor een fles!
€ 100,99
€ 70,69
Inhoud: 0.5 Liter (€ 141,38/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 100,99
Isle of Raasay The Draam (50ml miniatuur)
Ontdek Raasay Single Malt in een handzaam en praktisch mini-formaat. Ideaal om te proeven of voor onderweg.
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
Jack Daniels Bold & Spicy - sample (Tasting Circle)
Ervaar een stukje Amerikaanse geschiedenis met de spannende aroma's van de Jack Daniels Bold & Spicy. Bestel nu en geniet!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Rowan's Creek Straight Kentucky Bourbon Whiskey - sample (Tasting Circle)
De lange rijping in verse, gebrande eiken vaten geeft deze Straight Bourbon zijn uitstekende smaak. Probeer het!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Tomintoul Cognac Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Een milde Speysider die indruk maakt met gelaagde aroma's uit de heerlijke Cognac-finish. Bestel nu en geniet!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Nieuw
Kyrö Malt Whisky set met Kyrö Woodsmoke miniatuur
Geniet van Finse roggevariatie van 100% roggemout. Verzeker uzelf van deze exclusieve cadeauset.
€ 47,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 63,99/Liter)
Stronachie 10 jaar oud (A.D. Rattray) - sample (Tasting Circle)
Onder de naam Stronachie bottelt A.D. Rattray de evenwichtige en fruitige single malt van Benrinnes. Grijp nu je kans!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
– 30,00%
Distillery 291 - 3 jaar oud Batch 2 USA Series (That Boutique-y Whisky Company)
Heerlijke rye whiskey uit een distilleerderij aan de voet van de Rocky Mountains. Bestel nu en beleef een geweldige aroma-ervaring!
€ 100,99
€ 70,69
Inhoud: 0.5 Liter (€ 141,38/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 100,99
Abhcan Maple Syrup Cask Finish Túatha Dé Danann (whic)
De naveroudering in het ahornsiroopfles speelt de volledige klankkleur van zoete karamel- en vanilletonen. Bestel en geniet.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
whic Ars Goetia #2 Paimon
Hemels goede whisky uit het sherryvat – verzeker uzelf van het 2e deel van de Ars Goetia-serie Single Malt van de Orkney-eilanden.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Flidais 1st Fill Tawny Port Cask Túatha Dé Danann (whic)
Ontdek een natuurlijke en cask strength Irish Single Malt met een romige textuur en kruidig-zoete fruittonen. Grijp je kans!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Mannochmore 2012/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #2635 Lost Worlds Forgotten (whic)
De geheime tip uit de Speyside nodigt u uit om fruitige, zoete aroma's uit een eerstebezette bourbonvat te proeven. Grijp uw kans!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Glen Ord 2012/2024 - 11 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #800278 Lost Worlds Abandoned (whic)
Een zeldzaam enkel vat uit een verloren wereld brengt u exotisch fruit en heerlijke zoetheid in het glas. Ontdek het nu!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Edradour 2012/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #201 Lost Worlds Hidden (whic)
Verzeker uzelf van de ongebruikelijke Edradour als grandioze afsluiting van onze 9-delige Lost Worlds serie. Wees er snel bij!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Cliodhna Túatha Dé Danann (whic)
Cliodhna brengt u met deze gelaagde Single Malt de aroma's van de mysterieuze Anderwereld in uw glas. Ontdek het nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
GlenDronach 15 jaar oud Revival Oloroso und PX Sherry Cask
Eindelijk weer permanent beschikbaar. In tegenstelling tot de voorganger worden nu ook zoete PX-vaten gebruikt. Grijp snel je kans.
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)