Whisky met kruiden & zoetheid
Ontdek hier unieke en harmonieuze smaakprofielen: Deze whiskys verbinden de frisse, vaak aardse aroma's van kruiden zoals heide, munt of eucalyptus met de aangename zoetheid van honing, karamel of chocolade. Voel de fascinerende balans tussen kruidige kruidennoten en verleidelijke zoetheid en laat u betoveren door de diversiteit en diepte van deze whiskys.
Producten filteren
–
Port Dundas 2010 - 15 jaar oud 1st Fill Sherry Hogsheads & 1st Fill Bourbon Barrels The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ervaar 15 jaar gerijpte Single Grain uit eerstebezette Sherry- en Bourbonvaten. Voeg het direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Stauning 2022 El Clásico Spanish Vermouth Cask Batch 2 Research Series
Geïnspireerd door de klassieke 'Manhattan', verbinden zich kruiden en droge zoetheid tot een smaak spektakel. Probeer het zelf.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Glen Scotia Double Cask Pedro Ximénez Cask Finish
Double Cask, dubbel zoveel smaak uit ex-bourbon- en voormalige PX-sherryvaten. Grijp nu je kans!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Glenmorangie 12 jaar oud The Accord (liter)
In combinatie treffen de bourbonvat- en sherryvattonen hier precies de juiste toon. Dit moet u proeven.
€ 70,99
Jameson IPA Edition Caskmates Irish Whiskey (liter)
Deze aromatische Ierse whiskey is verfijnd met fruitig-bittere India Pale Ale aroma's. Bestel nu en geniet!
€ 42,99
Akashi Blended Whisky
Kies voor deze zoet-fruitige Japanse blended whisky met een goede prijs-kwaliteitverhouding!
€ 31,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 63,98/Liter)
– 35,00%
Glen Spey 2009 - 14 jaar oud Hogshead #804619 Glens & Valleys (Berry Bros. & Rudd)
De vintage botteling van 2009 verrast met heldere aroma's en intense smaak. Zorg dat u een van de weinige flessen bemachtigt.
€ 94,99
€ 61,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,20/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 88,99
Dalwhinnie Distillers Edition 2022
De Distillers Edition is bijzonder fruitig dankzij de naveroudering in Oloroso sherryvaten. Bestel snel en geniet.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
The Epicurean Lowland Blended Malt
Deze blended Scotch heeft frisse kruidige tonen en delicate zoetheid, die hem een vleugje stedelijke charme geven. Zeer stijlvol en niet alleen voor snorrenliefhebbers.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Nikka Super Rare Old Whisky
Het perfecte cadeau om een vriend(in) mee te introduceren in de wereld van Japanse whisky. Koop nu en geniet van een Nikka.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Tomatin 12 jaar oud Triple Cask
De milde klassieker van Tomatin uit drie verschillende vatsoorten mag niet ontbreken in een goed gesorteerde huisbar! Bestel direct.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Suntory Toki - Japanese Whisky
"Voor ontspannende momenten, maak het Suntory tijd" - ontdek de moderne blended whisky uit Japan. Bestel nu en geniet.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Nc'nean Huntress 2026 Malted Teacake (biologisch)
De nieuwste voorjaarsafvulling fascineert met een romige, moutachtige textuur en hartige gebaknoten. Verzeker uzelf van deze genot.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Tomintoul Cognac Cask Finish
Een milde Speysider die indruk maakt met gelaagde aroma's uit de heerlijke Cognac-finish. Bestel nu en geniet!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud Sauternes Wine Cask Finish The Wood Collection
Geniet van onweerstaanbaar fruitige en zoete aroma's uit de rijping op Franse likeurwijnvaten. Geniet er direct van!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Nieuw
Pig's Nose Blended Scotch Whisky
Met 40% vol. is deze zachte Scotch whisky perfect voor puur genot of als basis voor heerlijke cocktails. Grijp nu je kans.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Benrinnes 2013/2025 - 11 jaar oud Benchmark Bourbon Barrel (Murray McDavid)
Ervaar de aroma's van deze 11 jaar gerijpte Benrinnes! Zorg dat u nu een van de beperkte flessen bemachtigt!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Invergordon 1997/2025 - 28 jaar oud - First Fill Rivesaltes Barrique - Cask #300725 - Cask Masters (Brave New Spirits)
Geniet van 28 jaar gerijpte complexiteit met bessenaroma's! Zorg dat u nu een van de beperkte 253 flessen bemachtigt.
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
North British 2011/2025 - 13 jaar oud 2nd Fill Sherry Butt #248817/2011 Golden Proof Cask Masters (Brave New Spirit)
Kruidig-zoete grain met kaneel, chocolade en anijs – uit het 2nd Fill Sherry Butt, krachtig en markant. Bestellen en genieten!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Floki Icelandic Birch Finish in cadeauverpakking
Ontdek de unieke smaak van deze bijzondere rijping in berkenvaten. Bestel nu en geniet.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Floki Oloroso Sherry Cask Finish in cadeauverpakking
Geweldige drinksterkte, fruitige sherrytonen en heerlijke kruidenaroma's uit IJsland. Nu met cadeauverpakking te bestellen.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Floki Beer Barrel Finish in cadeauverpakking
Kruidige moutaroma's dankt de ruwe IJslander aan de naveroudering in het individuele biervat. Nu te bestellen in een mooie geschenkdoos.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Nikka Super Rare Old Whisky (met Geschenkverpackung)
Het perfecte cadeau om een vriend(in) in de wereld van de Japanse whisky te introduceren. Koop nu en geniet van een Nikka.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Strathmill 2011/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt Finish No. 367496 (James Eadie)
Een prachtige single cask whisky uit de distilleerderij Strathmill. Gerijpt in het vat en onafhankelijk gebotteld. Grijp snel je kans!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)