Whisky met kruiden & zoetheid
Ontdek hier unieke en harmonieuze smaakprofielen: Deze whiskys verbinden de frisse, vaak aardse aroma's van kruiden zoals heide, munt of eucalyptus met de aangename zoetheid van honing, karamel of chocolade. Voel de fascinerende balans tussen kruidige kruidennoten en verleidelijke zoetheid en laat u betoveren door de diversiteit en diepte van deze whiskys.
Producten filteren
–
Hellyers Road The Journeyman
12 jaar gerijpt in bourbonvaten en vermengd met 5 jaar oude whisky uit portvaten. Bestel en geniet in alle rust.
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
MARS Komagatake 2024 IPA Cask Finish
Citrus, kruiden en hop versmelten in de IPA-finish tot een levendige single malt met fijne bitterheid. Bestel nu!
€ 140,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 201,41/Liter)
Uncle Nearest 1884 Small Batch
Krachtige Tennessee Whiskey met tonen van karamel, kaneel en chocolade – kruidig, diepgaand en lang in de afdronk. Bestel nu!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Nikka The Grain Discovery
Uitstekende blend van Nikka uit geselecteerde Grain Whiskys. Geniet van de liefelijk-kruidige aroma's in krachtige drinksterkte!
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Tomintoul 2015/2025 - 10 jaar oud 1st Fill oloroso Sherry Barrique #82/2015 Distiller's Cut Cask Masters (Brave New Spirits)
Walnoten, donkere kersen en toffee – gerijpt in een Oloroso-vat met kruiden en harmonieuze diepte. Bestellen en genieten!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Tamnavulin 1991/2022 - 31 jaar oud Refill Sherry Puncheon No. 9040502 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Geniet van heerlijke sherrynoten uit de bijzonder lange rijping in een enkel vat. Bestel nu echte luxe thuis.
€ 867,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.239,99/Liter)
Linkwood 1991/2021 - 30 jaar oud First Fill Sherry Butt No. 7268 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ongefilterd en cask strength komen de heerlijke aroma's van 30 jaar sherryvatrijping in uw glas. Grijp snel uw kans!
€ 760,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.087,13/Liter)
Nikka Miyagikyo 2022 Aromatic Yeast Discovery
De voor deze whisky gebruikte gist zorgde voor bijzonder frisse en elegante aroma's. Bestel nu en geniet binnenkort.
€ 236,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 338,56/Liter)
Speyburn 1977/2021 Refill Sherry Butt No. 6045101 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Prachtig rijpe aroma's die bij deze intense drinksterkte bijzonder goed tot hun recht komen. Verwen uzelf met deze luxueuze whisky!
€ 2.636,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.767,13/Liter)
Clynelish 1990/2025 - 35 jaar oud Bourbon Barrel #3505 Symington's Coice Cask Strength Collection (Signatory)
Na 35 jaar rijping in het vat kan de whisky nog steeds verrassen met zijn onverdünnde vatsterkte. Verwen uzelf met dit juweeltje.
€ 993,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.419,99/Liter)
Glengoyne 12 jaar oud met cadeauverpakking
Gelaagde aroma's in een aangename drinksterkte wachten op u bij deze geweldige, 12 jaar oude standaardafvulling. Bestel snel!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Aberfeldy 1991/2021 - 29 jaar oud Bourbon Hogshead #7432 Artful Dodger
Ervaar 29 jaar gerijpte genot met zachte honingzoetheid en vanillige volheid! Ontdek deze gelimiteerde whisky nu!
€ 205,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 411,98/Liter)
Penderyn Madeira Finish
Deze lichte, zeer fruitige whisky is het vlaggenschip van de Waalse Penderyn distilleerderij. Bestel nu en proef!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
West Cork Irish IPA Cask Finish
De smaak van bourbonrijping kent men, maar de Pale Ale finish zorgt voor ... ontdek het zelf - bestel snel.
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Bache-Gabrielsen Fût de Châtaignier
Ervaar Franse ambachtelijkheid met Bache-Gabrielsen: Single Malt gerijpt in kastanjes, een ware verrassing! Geniet nu.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Amahagan Edition No. 3 Mizunara Wood Finish
De Japanse Blended Malt zorgt voor opwindende mirre-noten in uw glas dankzij de betoverende Mizunara-finish. Probeer het nu!
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Highland Single Malt 11 jaar oud Malaga Hogshead Finish (James Eadie)
Geniet van de bijzonder volle smaak van de Teaninich, voortkomend uit de lange rijping in Malaga likeurwijnvaten. Koop nu!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Floki Distiller`s Choice
Elke whisky voor de Distiller's Choice-reeks rijpt in bijzondere, uitzonderlijke vaten. Bestel nu en proef.
€ 74,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 149,98/Liter)
Rowan's Creek Straight Kentucky Bourbon Whiskey
De lange rijping in verse, gebrande eiken vaten geeft deze Straight Bourbon zijn uitstekende smaak. Probeer het!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Rosebank 2022 - 31 jaar oud Release 2
Deze 3-voudig gedistilleerde Scotch komt uit de tijd net voordat de distilleerderij in 1993 werd gesloten. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid.
€ 2.167,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.097,13/Liter)
– 10,00%
Dingle La le Bride Rye Cask Finish
Een whisky, gewijd aan het Keltische lentefeest "Lá le Bríde". Vier mee en geniet van de opwindende aroma's!
€ 87,99
€ 79,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 113,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 69,99
Wolfburn 2015/2025 - 10 jaar oud Vibrant Stills Oloroso Sherry Butts #2014/116 & 2015/204
Ervaar pure sherry-gedreven romigheid in een gelimiteerde editie! Zorg dat u een fles van deze exclusieve Wolfburn whisky bemachtigt.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Nagahama 2018/2023 - 4 jaar oud Sake Cask Finish No. 0137
Een Japanse single malt met heerlijke rijping in een sakevat. Voeg hem direct toe aan uw winkelwagentje.
€ 266,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 533,98/Liter)
Dallas Dhu 1969 G&M Private Collection
Elegant met gekonfijte vruchten, een uniek donkere kleur en in een stijlvolle verpakking. Ontdek pure luxe!
€ 7.983,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 11.405,70/Liter)