Whisky met kruiden & zoetheid
Ontdek hier unieke en harmonieuze smaakprofielen: Deze whiskys verbinden de frisse, vaak aardse aroma's van kruiden zoals heide, munt of eucalyptus met de aangename zoetheid van honing, karamel of chocolade. Voel de fascinerende balans tussen kruidige kruidennoten en verleidelijke zoetheid en laat u betoveren door de diversiteit en diepte van deze whiskys.
Producten filteren
–
EMILL Stockwerk Single Malt Whisky
De prachtige gouden kleur van deze single malt is volledig te danken aan de rijping in vaten. Bestel nu deze drinkervaring!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Togouchi Kiwami
Deze whisky van de Sakurao Distilleerderij rijpt ondergronds in bourbonvaten en is met 40% vol. bijzonder zacht. Nu bestellen.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Dewar's White Label (liter)
Ervaar een bijzonder milde smaak door dubbele rijping. Bestel deze meest bekroonde Scotch nu!
€ 26,99
Green Spot
Een kruidige, moutige Single Pot Still Ierse Whiskey die u weet te verrassen met zijn krachtige aroma's!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
John Walker & Sons King George V
Zoet-rokerig genot uit een edele fles. Bestel nu en geniet van luxe whisky!
€ 499,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 714,27/Liter)
Togouchi Kiwami Distillers's Reserve
Een fruitige, honingzoete blend van single malt en grain whisky. Niet alleen visueel een genot. Bestel nu en proef!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
– 16,00%
Benrinnes 2009/2023 14 jaar oud Sherry Butt No. 300774 (Rest & Be Thankful)
14 jaar rijpte deze Benrinnes in een sherryvat, voordat hij met krachtige 54,1% Vol. werd gebotteld. Zorg snel voor een fles!
€ 125,99
€ 105,83
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 117,99
Glenmorangie 2022 - 12 jaar oud Palo Cortado Finish Barrel Select Release
Een vierjarige finish in zeldzame Palo Cortado-vaten heeft deze Highlander mogen ervaren. Geniet zelf maar.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Akashi Single Malt
De uitgebalanceerde single malt uit Japan overtuigt met een kruidig-milde smaak. Bestel nu en geniet volop.
€ 69,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 139,98/Liter)
Wolfburn Langskip
Een bijzonder sterke Wolfburn die ons meeneemt op een fijne aroma-reis. Bestel nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Glenfarclas 17 jaar oud
Met fruitige-kruidige aroma's uit de volle rijping in Oloroso sherryvaten. Direct in de winkelwagentje leggen en genieten.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Jack Daniels Bonded Tennessee Whisky (liter)
Zorg ervoor dat u deze grote literfles van deze klassieker bemachtigt voor bijzonder veel genietmomenten. Grijp nu uw kans.
€ 54,99
Wild Turkey Rye (liter)
Een uitstekende rye whisky, bedoeld voor liefhebbers van kruidige, intense aroma's.
€ 42,99
Mortlach 12 jaar oud
Een echt zwaargewicht in zijn leeftijdscategorie - krachtig en indrukwekkend. Deze moet u proeven.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Togouchi Premium Blended Whisky
Deze premium blend uit Japan is een juweeltje in elke bar. Geniet zachtjes van de milde 40% Vol. Bestel direct.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Chivas Regal 12 jaar oud Blended Scotch Whisky
Een combinatie van stijl, karakter en traditie. Grijp nu deze spannende blend met solide 12 jaar rijping!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Jack Daniel´s Bonded Tennessee Whiskey
De afvulling als "Bonded" garandeert u hoogwaardige genot onder strikte wettelijke voorwaarden. Bestel nu.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Linkwood 15 jaar oud Distillery Labels (Gordon & MacPhail)
Geniet van de veelzijdige Speyside whisky met 15 jaar rijping in Spaanse sherryvaten. Grijp nu je kans!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Bushmills 14 jaar oud Malaga Cask Finish
Bijzonder zacht en mild onthullen tropische vruchten en hartige specerijen zich op de tong. Ontdek Ierse genot.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Paul John Bold Single Malt Whisky
Een Single Malt die met gedurfde kruidennoten en fluweelachtige honingaroma's komt. Ontdek nu fijne rokerige aroma's uit Goa!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Highland Park 16 jaar oud Between You and I by Björn Frantzén Virgin Swedish Oak Casks
Ervaar de exclusieve diepte van Frantzéns Highland Park! Deel deze Zweedse eikenschat met uw dierbaren!
€ 185,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 265,70/Liter)
– 15,00%
Farthofer Single Mostello Cask Whisky
Vers en grasachtig is de whisky uit Oostenrijk en toont bij 52,1 % Vol. een heerlijk intensieve smaak. Koop nu!
€ 52,99
€ 45,04
Inhoud: 0.5 Liter (€ 90,08/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 52,99
Isle of Jura 21 jaar oud Tide and Time
De zoete smaak uit bourbon- en virgin oak vaten golft in golven over uw smaakpapillen. Laat u betoveren.
€ 183,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 262,84/Liter)
Glenmorangie A Tale of Spices Limited Edition
Exclusieve editie met unieke kruiden! Ervaar Glenmorangie's beperkte Mosaic: Grijp nu je kans!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)