Rokerige & fruitige whisky
Laat u betoveren door deze fascinerende samensmelting van kampvuur- of houtrookaroma's en frisse fruitnoten zoals appels, perziken of citrusvruchten. Ontdek deze spannende smaakwereld die stevige rook met zoete vrucht combineert.
Producten filteren
–
Caol Ila 2016/2026 - 10 jaar oud 1st and 2nd Fill Oloroso Sherry Butts Finish The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Eerste- en tweede vul sherryvaten en een krachtige 46% vol. geven deze jaargangwhisky uit 2016 diepte en body. Grijp uw kans.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Lagavulin 16 jaar oud
Een van de populairste single malts ter wereld. Voor fans van rokerige whisky's en degenen die dat willen worden - grijp nu je kans!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Benromach 12 jaar oud
Ontdek intense fruitige tonen en subtiele rook uit First Fill sherryvaten. Proef nu deze Benromach 12 jaar.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Nieuw
Lagavulin 16 jaar oud (nieuw)
Een van de meest geliefde single malts ter wereld. Voor liefhebbers van rokerige whisky’s – en voor wie dat wil worden. Grijp nu je kans!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Nieuw
Penderyn Serpent's Tears
De eerste afvulling van Penderyn uit de nieuw opgerichte Llandudno Distillery verleidt met fruitig-zoete rook. Nu proeven.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Penderyn Peated
Het rookaroma komt van de Peated Scotch Whisky vaten. Welshe innovatie ontmoet Schotse traditie. Direct bestellen.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Nieuw
Ballechin 2013/2026 - 13 jaar oud Grand Marnier Hogshead Finish (Signatory)
Ontdek rokerige complexiteit uit een zeldzaam Grand Marnier-vat. Proef deze bijzondere jubileumeditie nu!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Nieuw
Torabhaig Niall's First Edition The Distillers' Series
Geniet van de zeldzame fusie tussen eilandrook en tropische rumaroma’s. Verzeker uzelf nu van deze exclusieve eerste editie.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Isle of Raasay 7 jaar oud Peated Single Bordeaux Red Wine Cask #18/792 Na Sia Single Cask Series
Één vat, slechts 298 flessen, zeven jaar rijping: ontdek deze getorfte single malt uit de Na Sia Single Cask Series.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
James Eadie's Trade Mark X Blended Scotch Whisky
Fascinerende blended Scotch die met elegantie, balans en turfrook verrast. Deze moet u absoluut proberen.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
– 50,01%
Woven Experience N.23 Fluxus
Whiskys uit Duitsland en Schotland verenigd in een krachtige blend. Nu puur, op ijs of in een heerlijke cocktail te genieten.
€ 68,99
€ 34,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 64,99
Nieuw
Benromach 2014/2026 - 12 jaar oud First Fill Sherry Hogshead #434
Ontdek de intense First Fill Sherry-notities van deze op 300 flessen gelimiteerde Single Cask botteling met onverdunde 59,3% vol.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Compass Box Discovery set (4x 50ml)
Met deze proefset ontdekt u vier whiskystijlen die de veelzijdigheid van Compass Box belichamen. Ideaal om cadeau te geven of zelf te genieten.
€ 29,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 149,95/Liter)
Ardmore 2011/2025 - 14 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #62 (Signatory)
Ervaar de intense fruit- en turftonen van de Ardmore 2011 met 14 jaar rijping in Sherry Butts! Bestel nu de beperkte lekkernij.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Longrow Red 11 jaar oud Tawny Port Cask
Deze editie van 2022 van de Longrow Red rijpte 4 jaar in een Tawny Port vat. Zorg dat u snel een van de gewilde flessen bemachtigt!
€ 186,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 267,13/Liter)
Nieuw
Amrut 2020/2026 - 6 jaar oud 1st Fill Peated Port Pipe #8795 (BestDram)
Ontdek de vruchtige rook- en portaroma’s uit deze krachtige single cask. Geniet nu van deze Indiase single malt.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Nieuw
Glenturret 12 jaar oud Ovation
Ervaar rokerige sherry-zoetheid met deze exclusief voor Nederland beschikbare editie. Verzeker uzelf nu van deze bijzondere smaakervaring.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
– 15,00%
Ledaig Rioja Cask Finish (Sinclair Series)
De Rioja-finish biedt een heerlijk fruitige zoete aanvulling op de rokerige Ledaig. Ontdek een nieuwe kant van Ledaig!
€ 45,99
€ 39,09
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 33,99
Bunnahabhain 10 jaar oud Heavily Peated Discovery (Gordon & MacPhail)
Ontdek een karaktervol Islay-profiel met intensieve rook, zoete vanille en een milde 43% vol. alcohol. Nu proeven!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Millstone 2020/2026 Heavily Peated No. 7 First Fill Sauternes Wine Hogsheads #200169 & 200170 Dutch Tulip Collection
Eerstgevulde wijnvaten uit Frankrijk, 6 jaar rijping, gebotteld op vatsterkte – verzeker uzelf van een van slechts 587 flessen.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Nikka Frontier
Met minimaal 51% turfgerst uit de Yoichi distilleerderij en een krachtige drinksterkte. Ontdek deze intense blend.
€ 27,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 55,98/Liter)
Port Askaig Sherry Cask
Met zoete vruchten, hartige kruiden en krachtige 50,5% vol.! Voor Islay-liefhebbers die complexere Sherry-whisky waarderen.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Smokehead Twisted Stout
Wie het bijzondere zoekt, vindt het hier: De populaire Smokehead whisky met een heerlijk finish in het Stout-biervat. Bestel nu.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Caol Ila 2014/2025 - 11 jaar oud 1st Fill Chateau Latour Barrique #2003916 Mystical Malt Creatures (Murray McDavid)
Ontdek intense turfrook en rode vruchten uit 1st Fill Chateau Latour Barrique. Zorg dat u een van de 290 flessen bemachtigt!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)